AirPods Pro

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ AirPods Pro
za 25 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

AirPods Pro

 


 

Jeśli jesteś fanem produktów Apple to z pewnością uzupełnieniem Twojego zestawu powinny być AirPods Pro. Jedyne słuchawki douszne z aktywną redukcją hałasu, która nieprzerwanie dostosowuje wiązkę akustyczną do geometrii Twojego ucha i kształtu wkładek, dzięki temu skutecznie wyciszają dźwięki z otoczenia, pozwalając skupić się na tym, czego słuchasz. Wersja Pro to najwyższy model słuchawek dostępnych u producenta z Cupertino.

Nie możemy się doczekać, aż limit wpłat zostanie wyczerpany i będziemy mogli wybrać zwycięzce konkursu który wygra dostępne u nas AirPods’y Pro. Może to właśnie Ty zgarniesz ten fajny gadżet?

 


 

 


 

 


 

Zostań #wygrywem i spełniaj marzenia !

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 25 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

 


 

 

Time left:

. 2024-01-25 18:18
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 85 tickets

This lottery is limited to 86 tickets

Tickets sold:13

Liczba wpłat dokonanych
13
Liczba dostępnych wpłat
z 86

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  25,00 
Udostępnij: