Apple Watch

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ Apple Watch
za 25 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Apple Watch
Series 7 – 44mm

 


 

Apple zaprezentowało najnowszy model swojego zegarka – Apple Watch Series 7. Jest szybszy procesor, są nowe kolory i paski, jest zapowiadana funkcja pomiaru saturacji tlenowej. W nowym modelu firma z Cupertino dużo uwagi poświęciła nowemu, większemu wyświetlaczowi, który teraz oferuje znacznie większe możliwości! Zegarek Apple zyskał także bardzo przydatną funkcję, która bez wątpienia sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Większy ekran to większe możliwości, dlatego inżynierowie Apple zmodyfikowali interfejs i zastosowali większe przyciski, a także czcionki. Ponadto smartwatch ma pełnowymiarową klawiaturę QWERTY, która znacznie ułatwia korzystanie. Dzięki wykorzystaniu uczenia maszynowego podczas wpisywania tekstu na bieżąco otrzymujemy wskazówki dotyczące wpisywanych słów. Pisanie na zegarku nigdy nie było prostsze.

Zakrzywione szkło na krawędziach sprawia wrażenie, jakby ekran stanowił jedną całość z resztą obudowy. Koperta została zabezpieczona przed pyłem zgodnie z certyfikatem IPX. Użytkownicy mogą zanurzyć się z zegarkiem na maksymalną głębokość 50 metrów. Szkło Apple Watcha 7 jest dwukrotnie grubsze niż w poprzednim modelu. To sprawia, że smartwatch jest mniej podatny na uszkodzenia.

Biorąc udział w naszym konkursie możesz zgarnąć ten smartwatch w wersji o wielkości 44mm. Odpowiedź na proste pytanie, wpłać darowiznę na rzecz naszej fundacji i poczekaj na zakończenie akcji.

 


 

 


 

 


 

Zostań #wygrywem i spełniaj marzenia !

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 25 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

 


 

 

Time left:

. 2024-07-13 09:56
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 75 tickets

This lottery is limited to 75 tickets

Tickets sold:23

Liczba wpłat dokonanych
23
Liczba dostępnych wpłat
z 75

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  25,00 
Udostępnij: