Dron DJI Mini 2

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ DJI Mini 2

za 25 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Dron DJI Mini 2

 


 

Cała seria dronów DJI Mavic Mini 2 to produkty dedykowane fanom prostej w obsłudze, ale rozbudowanej funkcjonalności. Znajdziesz tu szybkość, charakterystyczną dla dronów mniejszych, sportowych oraz doskonały obraz z kamery na żywo, która przypadnie do gustu osobom filmującym rzeczywistość.

Czym charakteryzują się drony z serii DJI Mavic Mini 2? Przede wszystkim to niezawodność w każdej sytuacji. Drony DJI Mavic Mini 2 są lekkie i małe, nadają się do nagrywania i robienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Mają duży zasięg i potrafią wykonywać automatyczne zadania.

  • Klasyczna wersja Mavica Mini 2 to 31 minut nieskrępowanego lotu. Przy wadze 249 g to naprawdę dobry wynik.
  • Jego zasięg, czyli 5000 metrów pozwala na robienie panoramicznych ujęć. Doskonała kamera, fabryczna 4K 30p pozwala na filmowanie z najwyższą precyzją.
  • Do tego aparat 12 Mpix. Dużą zaletą tego drona jest to, że jest składany. Dzięki temu przechowywanie, przenoszenie i transport są niezwykle łatwe.

Biorąc udział w naszym konkursie możesz zgarnąć tego drona DJI Mini 2. Odpowiedź na proste pytanie, wpłać darowiznę na rzecz naszej fundacji i poczekaj na zakończenie akcji.

 

 


 

 


 

Zostań #wygrywem i spełniaj marzenia !

 


Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 25PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

 


 

 

Time left:

. 2024-04-17 16:11
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 120 tickets

This lottery is limited to 120 tickets

Tickets sold:15

Liczba wpłat dokonanych
15
Liczba dostępnych wpłat
z 120

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  25,00 
Udostępnij: