Fiat 500

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ Fiata 500
za 100 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

FIAT 500 Lounge

 


 

Najnowszy Fiat 500. Elegancki i szykowny już od pierwszego wejrzenia. Ten stylowy samochodzik od wielu lat uznawany jest za kultowe auto.

Czy jest ktoś, kto nie uśmiecha się na widok pierwszej, maleńkiej pięćsetki? Nasz Fiat to najnowszy model tego miejskiego autka. Skonfigurowaliśmy ją z myślą o minimalistycznym stylu ale nie zapominając o elementach zapewniających ponadczasowy design.

Wybraliśmy najwyższy możliwy wariant wyposażenia – Lounge. Biały kolor nadwozia, katalogowo nazywany „Caldo” świetnie pasuje do tego małego samochodu. Dopelnieniem świeżego wyglądu są 15-calowe aluminiowe koła oraz polieliptyczne reflektory.

Dostępne u nas auto posiada silnik o mocy 69 koni mechanicznych, które w zupełności wystarczają do miejskiej jazdy. Skrzynia biegów to 5-biegowa, manualna przekładnia która przenosi napęd na przednie koła.

We wnetrzu nie zabraknie niczego do codziennej jazdy. Znajdziesz tutaj skórzaną kierownice, kolorowy dotykowy ekran który obsługuje stacje multimedialna. Na pomoc w uciążliwych korkach przyjdzie system CITY. Ponadto w upalne dni skorzystasz z klimatyzacji, a do wnetrza wpuścisz troche światła przez panoramiczny dach.

Zapewniamy, że nie ma bardziej stylowego autka, które zaparkować można zawsze i wszędzie bez względu na ilość dostępnej przestrzeni w mieście. Kwintesencją miejskiego auta jest właśnie Fiat 500.

Jesteśmy pewni, że nasz Fiat 500 spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Nie możemy się doczekać, aż limit wpłat zostanie wyczerpany i będziemy mogli wybrać zwycięzce konkursu który wygra naszą Pięćsetke. Może to właśnie Ty zaparkujesz ją w swoim garażu?

 


 

 


 

 


 

 

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 100 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

Informacje dodatkowe dotyczące naszego Fiata:
  • Osoba wygrywająca konkurs otrzymuje samochód na okres 24 miesięcy.
  • Wszystkie koszty związane z zawarciem umowy i bieżącą eksploatacją pojazdu ponosi Losoneo Foundation. Jedyny koszt zwycięzcy to paliwo.
  • Możesz wskazać inną osobę, która będzie użytkowała pojazd. To świetny pomysł na prezent dla rodziny lub przyjaciół.
Time left:

. 2024-10-19 11:58
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 435 tickets

This lottery is limited to 435 tickets

Tickets sold:0

Liczba wpłat dokonanych
0
Liczba dostępnych wpłat
z 435

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  100,00 
Udostępnij: