Fiat 500

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ Fiata 500
za 100 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. W tej chwili przekazujemy wsparcie między innymi przez SiePomaga.pl, która organizuje zbiórki i szczegółowo je opisuje. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

FIAT 500 Lounge

 


 

Ten stylowy samochodzik od wielu lat uznawany jest za kultowe auto.
Czy jest ktoś, kto nie uśmiecha się na widok pierwszej, maleńkiej pięćsetki?

Dostępny u nas maluszek to najnowsza odsłona kultowego Fiata w kolorze białym Caldo. Posiada silnik o pojemności 1200ccm i mocy 69KM oraz manualną skrzynie biegów, które świetnie sprawdzają się przy miejskiej jeździe. Wersja wyposażenia Lounge to najwyższy standard, który można wybrać przy konfiguracji. Elegancki już na pierwszy rzut oka, a jednocześnie tak szykowny jak klasyczny garnitur z nowoczesnymi akcentami, który wyróżnia się swoimi wyszukanymi detalami.

 


 

 


 

 


 

 


 

Chcesz lepiej przyjrzeć się tej nagrodzie? Spróbuj upolować Fiata na ulicach podczas akcji promocyjnej a także śledź nasze profile na portalach społecznościowych.

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 100 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

Informacje dodatkowe dotyczące naszego Fiata:
  • Osoba wygrywająca konkurs otrzymuje samochód na okres 24 miesięcy.
  • Wszystkie koszty związane z zawarciem umowy i bieżącą eksploatacją pojazdu ponosi Losoneo Foundation. Jedyny koszt zwycięzcy to paliwo.
  • Możesz wskazać inną osobę, która będzie użytkowała pojazd. To świetny pomysł na prezent dla rodziny lub przyjaciół.
Time left:

. 2021-05-04 18:42
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 485 tickets

This lottery is limited to 485 tickets

Tickets sold:27

Liczba wpłat dokonanych
27
Liczba dostępnych wpłat
z 485

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  100,00 
Udostępnij: