GoPro HERO 9

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ GoPro Hero 9 Black za 25 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Kamera GoPro Hero 9 Black

 


 

GoPro HERO 9 Black to najnowsza odsłona popularnej serii kamer sportowych. W dziewiątej generacji zastosowano nową, 23.6-megapikselową matrycę, dzięki której urządzenie potrafi filmować także w 5K. Dodano też wiele innych ulepszeń.

Szybciej, lepiej, dalej: credo wielu sportowców ekstremalnych jest najwyraźniej również mottem producenta kamer sportowych GoPro. Jego najnowszy model Hero 9 Black przekonuje tradycyjnie już wysoką jakością oraz znanymi i cenionymi funkcjami. GoPro poprawił trochę wszystkie parametry i nieco odświeżył kamerę: nowa matryca robi teraz zdjęcia do 24 megapikseli, co wobec matrycy Hero8 jest podwojeniem. Wideo są teraz możliwe również w 5K – 5120 x 2880 pikseli zapewnia rezerwy dla postedycji, bo nawet po drobnej redukcji wciąż pozostaje 4K. Przekątna ekranu dotykowego urosła do 5,8 cm, poza tym ekran otrzymał wsparcie ze strony kolorowego wyświetlacza przedniego, który zastąpił dotychczasowy wyświetlacz monochromatyczny. Oba wyświetlacze są przyjemnie jasne i ostre, nawigacja po uporządkowanych menu jest bezproblemowa. Jeśli chcemy, możemy sterować kamerą z poziomu smartfonowej aplikacji.

Biorąc udział w naszym konkursie możesz zgarnąć tą kamerę sportową GoPro HERO 9. Odpowiedź na proste pytanie, wpłać darowiznę na rzecz naszej fundacji i poczekaj na zakończenie akcji.

 


 

 

 


 

Zostań #wygrywem i spełniaj marzenia !

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 25 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

 


 

 

Time left:

. 2027-03-01 09:25
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 110 tickets

This lottery is limited to 110 tickets

Tickets sold:2

Liczba wpłat dokonanych
2
Liczba dostępnych wpłat
z 110

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  25,00 
Udostępnij: