Aparat INSTAX

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ Instax za 50 PLN

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Aparat natychmiastowy INSTAX SQUARE SQ20

Po wszystkie dane techniczne zapraszamy bezpośrednio na stronę producenta :

-[ Instax SQUARE SQ20 ] –

 


 

 


 

Zostań #wygrywem i spełniaj marzenia !

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 50 PLN lub jej wielokrotność. Im większe wsparcie przekazujesz tym większą masz szanse na wygraną. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu liczby wpłat wskazanej dla konkretnej nagrody. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

 


 

 

Time left:

. 2021-04-06 15:10
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 30 tickets

This lottery is limited to 30 tickets

Tickets sold:13

Liczba wpłat dokonanych
13
Liczba dostępnych wpłat
z 30

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  50,00 
Udostępnij: