iPhone 11 Pro

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ iPhone 11 PRO za 50 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. W tej chwili przekazujemy wsparcie między innymi przez SiePomaga.pl, która organizuje zbiórki i szczegółowo je opisuje. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Apple iPhone 11 PRO

64GB Space Grey

 

Po wszystkie dane techniczne zapraszamy bezpośrednio na stronę producenta :

-[ Apple iPhone ] –

 


 

iPhone to smartfon wydany przez Apple Inc., oparty na systemie operacyjnym iOS mający pełnić funkcje telefonu komórkowego, platformy rozrywkowej oraz komunikatora internetowego. Produkty Apple są obecnie jednymi z najbardziej cenionych wśród użytkowników. iPhone w wersji 11 PRO to dla wielu osób kwintesencja nowoczesnego smartfona. Bardzo szybki, wydajny, ładny i wodoszczelny telefon flagowy z najwyższej półki. Ma zdecydowanie więcej zalet niż wad i oczywiście aurę elitarnego smartfona dla wybranych.

 


 

 


 

 

 


 

Zostań #wygrywem i spełniaj marzenia !

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 50 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

 


 

 

Time left:

. 2021-05-03 18:44
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 110 tickets

This lottery is limited to 110 tickets

Tickets sold:15

Liczba wpłat dokonanych
15
Liczba dostępnych wpłat
z 110

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  50,00 
Udostępnij: