iPhone 12 PRO

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ iPhone 12 PRO
za 50 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Apple iPhone 12 PRO

64GB Space Grey

 

Po wszystkie dane techniczne zapraszamy bezpośrednio na stronę producenta :

-[ Apple iPhone ] –

 


 

iPhone to bez wątpienia najbardziej popularny smartfon na świecie. Wydany przez Apple stanowi sztandarowy produkt tej firmy. Oparty na systemie operacyjnym iOS może pełnić funkcje telefonu komórkowego, platformy rozrywkowej czy komunikatora internetowego. Produkty Apple są obecnie jednymi z najbardziej cenionych wśród użytkowników.

Dostępny iPhone to wersja 12 PRO o pojemności 64GB i kolorze Space Gray. Bardzo szybki, wydajny, ładny i wodoszczelny telefon flagowy z najwyższej półki. Ma zdecydowanie więcej zalet niż wad i oczywiście aurę elitarnego smartfona dla wybranych.

Nie możemy się doczekać, aż limit wpłat zostanie wyczerpany i będziemy mogli wybrać zwycięzce konkursu który wygra naszego iPhone. Może to właśnie Ty zgarniesz tego smartfona?

 


 

 


 

 

 


 

Zostań #wygrywem i spełniaj marzenia !

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 50 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

 


 

 

Time left:

. 2021-05-04 18:42
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 160 tickets

This lottery is limited to 160 tickets

Tickets sold:74

Liczba wpłat dokonanych
74
Liczba dostępnych wpłat
z 160

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  50,00 
Udostępnij: