Kolacja z Anią i Mateuszem

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

Kolacja z “Królami Życia”
Anią i Mateuszem

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Kolacja z Anną Renusz i Mateuszem Leśniakiem
Ondiehair & Tarzan

 


 

Jeśli przeglądasz tę nagrodę, to z pewnością znasz Anię i Mateusza. Bohaterowie popularnego programu reality-show, wspólnie z Losoneo Foundation, postanowili zorganizować konkurs, w którym nagrodą jest kolacja w ich towarzystwie. Życie “Ondiehair” i “Tarzana” jest wypełnione emocjami, których częścią przez jeden wieczór będzie mógł być zwycięzca naszego konkursu.

Spotkanie odbędzie się we wspólnie ustalonym miejscu i terminie. Wszelkie koszty i sprawy organizacyjne dotyczące transportu i spotkania pokrywane są przez Losoneo Foundation. Zwycięzca może zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą. Sprawdź, co mają do powiedzenia sami bohaterowie na temat akcji:

 


 

 


 

 


 

Zostań #wygrywem i spełniaj marzenia !

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 50 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

 


 

 

Time left:

. 2025-04-27 19:19
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 200 tickets

This lottery is limited to 200 tickets

Tickets sold:30

Liczba wpłat dokonanych
30
Liczba dostępnych wpłat
z 200

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  50,00 
Udostępnij: