Lamborghini

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ Lamborghini za 250 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Lamborghini Huracan

 


 

Najbardziej wściekły byk – Lamborghini Huracan jest dostępny do wygrania w Losoneo!

Nazwisko Lamborghini nieodmiennie podnosi adrenalinę wielbicielom megaprzyspieszeń i wielkich prędkości oraz miłośnikom włoskiej szkoły wzornictwa przemysłowego. Za marką tą stoi nie kto inny jak właśnie Ferruccio Lamborghini, któremu zawdzięcza ona nazwę.

Nasze Lamborghini Huracan to bez wątpienia najmocniejszy akcent działalności. Ten model jest fenomenem sprzedażowym z całej dostępnej gamy Lamborghini.

Uważamy, że sportowe auta wzbudzają niesamowite emocje i kierując się tym tokiem wybraliśmy dla Was ciekawą konfigurację. Zewnątrz auto zachwyca lakierem nadwozia Verde Mantis. Sportowy design dopełniają czarne, 20-calowe koła zapewniające niesamowitą pewność w prowadzeniu tego potwora. Takie zestawienie kolorystyczne sprawia, że za tym autem ogląda się każdy.

W komorze silnika znajduje się dziesięciocylindrowa jednostka o pojemności skokowej 5,2 litra, generująca moc ponad 600 koni mechanicznych, które przy każdym wciśnięciu pedału przyśpieszania przyprawiają o dreszcze każdego kto znajduje się we wnętrzu auta. Cała moc przenoszona jest na cztery koła za pośrednictwem 7-biegowej, dwusprzęgłowej skrzyni biegów. Niesamowity dźwięk towarzyszący przyśpieszaniu to poezja dla każdego miłośnika motoryzacji. Nad każdym detalem tego auta można zachwycać się bez końca.

Huracan zachwyca również nowoczesnym wnętrzem, które ciasno obejmuje kierowce i pasażera. We środku znajdziemy przede wszystkim świetnie wyprofilowane fotele oraz kierownice wykończone alcantarą, które mają za zadanie przenieść jak najwięcej emocji i adrenaliny na kierowcę. Przy całej otoczce jakie generuje ten wściekły byk nie można zapomnieć o wszystkich elementach wykończonych w skórze, ciekłokrystalicznym wyświetlaczu w miejscu klasycznych zegarów czy nagłośnieniu Sensonum, które umili nam dalsze podróże. Dodatkowe elementy jak kamera cofania to wyposażenie standartowe w takim aucie.

Nasze Lamborghini to idealna weekendowa zabawka dająca ogromną frajdę, chociaż zdarzają się użytkujący takie auto na codzień. Ten konkurs to niesamowita okazja dla każdego fana motoryzacji. Nie możemy się doczekać, aż przekażemy kluczyki uczestnikowi, który wygra konkurs po zakończeniu zbiórki. Może to właśnie Ty zaparkujesz Huracana w swoim garażu? Daj sobie szanse!

Chcesz wiedzieć więcej o Lamborghini Huracan?
Sprawdź stronę producenta: Lamborghini Huracan

 


 


 

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 250 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

Informacje dodatkowe dotyczące naszego Lambo:
  • Osoba wygrywająca konkurs otrzymuje samochód na okres 24 miesięcy.
  • Wszystkie koszty związane z zawarciem umowy i bieżącą eksploatacją pojazdu ponosi Losoneo Foundation. Jedyny koszt zwycięzcy to paliwo.
  • Możesz wskazać inną osobę, która będzie użytkowała pojazd. To świetny pomysł na prezent dla rodziny lub przyjaciół.

 

Time left:

. 2021-05-04 18:42
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 3800 tickets

This lottery is limited to 3800 tickets

Tickets sold:543

Liczba wpłat dokonanych
543
Liczba dostępnych wpłat
z 3800

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  250,00 
Udostępnij: