Lamborghini

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ Lamborghini za 250 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. W tej chwili przekazujemy wsparcie między innymi przez SiePomaga.pl, która organizuje zbiórki i szczegółowo je opisuje. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Lamborghini Huracan

 


 

Najbardziej wściekły byk – Lamborghini Huracan jest dostępny do wygrania w Losoneo!

Nazwisko Lamborghini nieodmiennie podnosi adrenalinę wielbicielom megaprzyspieszeń i wielkich prędkości oraz miłośnikom włoskiej szkoły wzornictwa przemysłowego. Za marką tą stoi nie kto inny jak właśnie Ferruccio Lamborghini, któremu zawdzięcza ona nazwę.

Na początku krążyły niepotwierdzone informacje, jakoby następca modelu Gallardo będzie się nazywał Cabrera. W grudniu 2013 roku Lamborghini podało nazwę i oznaczenie modelu (LP610-4), a także kod fabryczny LB724. Samochód został stylistycznie utrzymany w kierunku, jaki przedstawia większy i przedstawiony 2 lata wcześniej model Aventadora. Jednostka napędowa to V10 o pojemności 5204 cm³ i mocy 610 KM osiąganych przy 8250 obr./min. Moc przenoszona jest na wszystkie lub tylko na tylne koła za pomocą 7-biegowej dwusprzęgłowej skrzyni biegów. Nazwa Huracán pochodzi od byka z hiszpańskiej hodowli Conte della Patilla z końca XIX wieku. Auto w wersji LP610-4 przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,2 sekundy, A do 200 km/h w 9,9 sekundy. Prędkość maksymalna pojazdu to ponad 325 km/h. Oficjalna premiera miała miejsce na Geneva Motor Show 4 marca 2014 roku. Oficjalna premiera Lamborghini Huracána w Polsce odbyła się 3. lipca 2014 roku, w pierwszym w Polsce salonie Lamborghini w Warszawie.

Nasze lambo to idealna weekendowa zabawka dająca ogromną frajdę, chociaż zdarzają się użytkujący takie auto na codzień. Ten konkurs to niesamowita okazja dla każdego fana motoryzacji. Nie możemy się doczekać, aż przekażemy kluczyki uczestnikowi, który wygra konkurs po zakończeniu zbiórki. Może to będziesz właśnie Ty? Daj sobie szanse!

 


 

 


 

 


 

Naszego Huracana możesz zobaczyć śledząc profile portali społecznościowych, gdzie publikujemy zdjęcia i filmy z akcji promocyjnych.

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 250 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

Informacje dodatkowe dotyczące naszego Lambo:
  • Osoba wygrywająca konkurs otrzymuje samochód na okres 24 miesięcy.
  • Wszystkie koszty związane z zawarciem umowy i bieżącą eksploatacją pojazdu ponosi Losoneo Foundation. Jedyny koszt zwycięzcy to paliwo.
  • Możesz wskazać inną osobę, która będzie użytkowała pojazd. To świetny pomysł na prezent dla rodziny lub przyjaciół.

 

Time left:

. 2021-05-04 18:42
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 4000 tickets

This lottery is limited to 4000 tickets

Tickets sold:9

Liczba wpłat dokonanych
9
Liczba dostępnych wpłat
z 4000

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  250,00 
Udostępnij: