PlayStation 5

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ Playstation
za 25 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Konsola Playstation 5

 


 

PlayStation 5 to kolejna już odsłona, długo wyczekiwanej konsoli, która staje się dla użytkownika niesamowitym centrum rozrywki. Oferuje jeszcze więcej możliwości i atrakcji niż poprzednia wersja urządzenia. Posiada nie tylko ulepszone podzespoły i zastosowane technologie ale również zupełnie zmieniony, futurystyczny design.

PlayStation 5 została zaprojektowana tak aby dorównać konkurencji i sprostać oczekiwaniom wymagających graczy. Wyposażono ją w ultraszybki dysk SDD, a co za tym idzie, każda zainstalowana na konsoli gra będzie uruchamiać się w mgnieniu oka. Wpływa na to niestandardowe, zintegrowane wejście i wyjście, które pozwala błyskawicznie odczytywać dane z dysku.

Zainstalowany w PlayStation 5 silnik Tempest 3D AudioTech, zapewnia niesamowity i realistyczny odbiór dźwięków podczas gry. Niezależnie czy korzystamy ze słuchawek, czy głośników telewizora. Technologia 3D daje wrażenie dźwięku wielokierunkowego, który daje poczucie przeniesienia w samo centrum rozgrywki.

Do zachwycającego świata gier przeniesie nas nie tylko dźwięk 3D ale również zachwycający obraz. W PS5 zastosowano szereg technologii, które sprawiają, że grafika wyświetlana na ekranie zapiera dech w piersiach. Za intensywne i żywe kolory odpowiada technologia HDR. Natomiast technologia śledzenia promieni gwarantuje bardzo realistyczne odbicia i cienie. Ponadto konsola obsługuje wyjście obrazu 8K, co umożliwia prowadzenie rozgrywki w rozdzielczości 4320p.

PlayStation 5 zagwarantuje nam poczucie przeniesienia się do świata gier, sprawi, że znajdziemy się w samym centrum akcji, w towarzystwie niesamowitych obrazów oraz dźwięków. Co więcej konsola daje nam możliwość podzielenia się tym z innymi, poprzez tworzenie materiałów z rozgrywek i udostępnianie go na portalach społecznościowych

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź stronę producenta: Playstation 5

 

 


 

Zostań #wygrywem i spełniaj marzenia !

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 25 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

 

Time left:

. 2024-01-25 18:18
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 130 tickets

This lottery is limited to 130 tickets

Tickets sold:33

Liczba wpłat dokonanych
33
Liczba dostępnych wpłat
z 130

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  25,00 
Udostępnij: