Porsche

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ Porsche za 250 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

PORSCHE MACAN

 


 

Kompaktowy SUV, który nierozerwalnie łączy ze sobą sportowy charakter, design i praktyczność na co dzień: nowy Macan. Nasze Porsche to najnowsza odsłona małego SUV-a produkowanego przez tą kultową markę ze Stuttgartu. Model Macan jest najlepiej sprzedającym się autem z całej dostępnej gamy Porsche ze względu na jego praktyczność. Dostępna u nas wersja po liftingu jest produkowana od 2019 roku.

Wybraliśmy dla Was krzykliwą konfigurację, która z zewnątrz zachwyca lakierem Miami Blue, pakietem Sport Design oraz dużymi, 21-calowymi kołami. To świetne zestawienie sprawia, że za tym autem ogląda się każdy.

Pod maską znalazł się silnik o pojemności dwóch litrów, generujący moc 245 koni mechanicznych, które całkowicie wystarczają do dynamicznego przemieszczania się w warunkach miejskich jak i w dalszych trasach. Ponadto w układzie napędowym znajduje się automatyczna skrzynia biegów o symbolu PDK – dwusprzęgłowa, 7-biegowa przekładania. Warto zaznaczyć, że auto posiada napęd na cztery koła, co zapewnia bezpieczną jazdę w każdych warunkach drogowych.

Nasz Macan zachwyca również wyposażeniem. We wnętrzu znajdziesz pakiet Sport Chrono z czterema trybami jazdy. Za pewne prowadzenie odpowiada sportowa kierownica wykończona alacantara. Każdą dłuższą trasę lub stanie w codziennych korkach umili niesamowity zestaw nagłośnienia BOSE. Parkowanie nigdy nie będzie problemem ze względu na kamerę cofania. Można by tak wymieniać bez końca, ale nikt nie ma wątpliwości, że Porsche to wyjątkowe auta.

Jesteśmy pewni, że nasze Porsche Macan spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Nie możemy się doczekać, aż limit wpłat zostanie wyczerpany i będziemy mogli wybrać zwycięzce konkursu który wygra nasze Porsche. Może to właśnie Ty zaparkujesz to auto w swoim garażu?

Chcesz wiedzieć więcej o nowym modelu Macan?
Sprawdź strone producenta: Porsche – Nowy Macan

 


 

 


 

Zobacz nasze PORSCHE:

 

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 250 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

Informacje dodatkowe dotyczące naszego Porsche:
  • Osoba wygrywająca konkurs otrzymuje samochód na okres 24 miesięcy.
  • Wszystkie koszty związane z zawarciem umowy i bieżącą eksploatacją pojazdu ponosi Losoneo Foundation. Jedyny koszt zwycięzcy to paliwo.
  • Możesz wskazać inną osobę, która będzie użytkowała pojazd. To świetny pomysł na prezent dla rodziny lub przyjaciół.

 

Time left:

. 2021-05-03 18:44
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 1500 tickets

This lottery is limited to 1500 tickets

Tickets sold:352

Liczba wpłat dokonanych
352
Liczba dostępnych wpłat
z 1500

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  250,00 
Udostępnij: