Porsche

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ Porsche
za 250 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. W tej chwili przekazujemy wsparcie między innymi przez SiePomaga.pl, która organizuje zbiórki i szczegółowo je opisuje. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

PORSCHE MACAN

 


 

Dostępne u nas Porsche to najbardziej krzykliwa konfiguracja tego małego SUVa: kolor nadwozia Miami Blue sprawia, że nie ma osoby która nie obejrzy się na ulicy . Posiada silnik o pojemności 2 litrów i mocy 245KM oraz dwusprzęgłową automatyczną skrzynie biegów, które pozwalają na dynamiczną jazdę w każdych warunkach. To ogromna przyjemność dać Wam możliwość obcować z tym autem, która skusi z pewnością każdego fana motoryzacji i pięknych samochodów do wzięcia udziału w naszej zabawie. Nie możemy się doczekać, aż przekażemy kluczyki od tego wspaniałego auta uczestnikowi, który zostanie wybrany po zakończeniu zbiórki. Może to będziesz właśnie Ty? Daj sobie szanse!

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

Więcej danych technicznych znajdziesz bezpośrednio na stronie producenta:

-[ Porsche – Nowy Macan ]-

 


 

Chcesz lepiej przyjrzeć się tej nagrodzie? Spróbuj upolować Porsche na ulicach podczas akcji promocyjnej a także śledź nasze profile na portalach społecznościowych.

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 250 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

Informacje dodatkowe dotyczące naszego Porsche:
  • Osoba wygrywająca konkurs otrzymuje samochód na okres 24 miesięcy.
  • Wszystkie koszty związane z zawarciem umowy i bieżącą eksploatacją pojazdu ponosi Losoneo Foundation. Jedyny koszt zwycięzcy to paliwo.
  • Możesz wskazać inną osobę, która będzie użytkowała pojazd. To świetny pomysł na prezent dla rodziny lub przyjaciół.

 

Time left:

. 2021-05-03 18:44
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 1500 tickets

This lottery is limited to 1500 tickets

Tickets sold:33

Liczba wpłat dokonanych
33
Liczba dostępnych wpłat
z 1500

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  250,00 
Udostępnij: