Thermomix TM6

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ Thermomix TM6 za 50 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Thermomix TM6

 

Po wszystkie dane techniczne zapraszamy bezpośrednio na stronę producenta :

-[ Thermomix TM6 ] –

 


 

Najnowsze Urządzenie Thermomix TM6 firmy Vorwerk jest unikalnym i uniwersalnym robotem kuchennym, który zmieni Państwa sposób gotowania. Urządzenie Thermomix TM6, to najwyższa jakość gotowania i wyjątkowe ułatwienie w Państwa kuchni. Thermomix TM6, umożliwia wykorzystanie całego potencjału kulinarnego, przy jednoczesnej oszczędności czasu i nakładu pracy. Kompaktowa budowa urządzenia Thermomix sprawiają, że zajmuje ono niewiele miejsca w kuchennej przestrzeni. Thermomix oferuje niezrównaną moc działania, różnorodność i innowacyjność.

 


 

 

 


 

Zostań #wygrywem i spełniaj marzenia !

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 50 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

 


 

 

Time left:

. 2021-05-04 18:42
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 150 tickets

This lottery is limited to 150 tickets

Tickets sold:37

Liczba wpłat dokonanych
37
Liczba dostępnych wpłat
z 150

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  50,00 
Udostępnij: