Thermomix

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ Thermomix TM6 za 25 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Thermomix TM6

 


 

Najnowsze Urządzenie Thermomix TM6 firmy Vorwerk jest unikalnym i uniwersalnym robotem kuchennym, który zmieni Państwa sposób gotowania. Urządzenie Thermomix, to najwyższa jakość gotowania i wyjątkowe ułatwienie w Państwa kuchni. Ten robot kuchenny umożliwia wykorzystanie całego potencjału kulinarnego, przy jednoczesnej oszczędności czasu i nakładu pracy. Kompaktowa budowa urządzenia sprawiają, że zajmuje ono niewiele miejsca w kuchennej przestrzeni. Thermomix oferuje niezrównaną moc działania, różnorodność i innowacyjność.

Thermomix jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które w maksymalny sposób upraszcza codzienne gotowanie. Urządzenie na rynku znajduje się już od kilku dobrych lat, dlatego dorobiło się statusu bardzo pożądanego i trochę niedostępnego sprzętu. Wracając do szczegółów urządzenia, jest ono jednomisowym robotem kuchennym, który dzięki modułowi sterującemu pozwala na wykonywanie wielu czynności, takich jak blendowanie, podgrzewanie, gotowanie, etc.

Ten robot kuchenny to zdecydowanie rewolucyjne urządzenie, które jest krokiem milowym w domowym gotowaniu. Jego użytkownicy jednogłośnie podzielają opinię, że gdy raz spróbujesz użyć thermomixa, to nie będziesz potrafił już bez niego gotować. Weź udział w naszym konkursie i spróbuj zgarnąć ten pożądany sprzęt do swojej kuchni!

 


 

 


 

 

 


 

Zostań #wygrywem i spełniaj marzenia !

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 25 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

 


 

 

Time left:

. 2024-07-17 09:26
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 260 tickets

This lottery is limited to 260 tickets

Tickets sold:106

Liczba wpłat dokonanych
106
Liczba dostępnych wpłat
z 260

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  25,00 
Udostępnij: