VESPA

Zespół Losoneo Foundation doskonale wie, jakie przedmioty codziennego użytku są najbardziej pożądane. Skupiając się na Waszych oczekiwaniach, przygotowaliśmy nagrody, które możecie zgarnąć, jeśli zdecydujecie się pomagać z nami. Dajmy sobie wzajemne wsparcie, przekazując pieniądze na rzecz potrzebujących, a my w zamian wybierzemy jednego z Was, który otrzyma od nas wybrany przedmiot.

 


 

#ZGARNIJ Skuter VESPA GTS za 100 PLN !

 


 

Komu pomagasz?

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej. Część Twojej wpłaty przekazujemy na rzecz wybranych fundacji. Możesz sprawdzić komu do tej pory pomogliśmy przechodząc do naszego profilu w fundacji klikając [TUTAJ]

 


 

Biorąc udział w tym konkursie pomagasz innym i masz szansę zgarnąć:

Skuter VESPA GTS

 


 

Vespa GTS zapisała się w historii jako jeden z najbardziej uwielbianych jednośladów, przejmując pałeczkę po legendarnych „Vespone”. Tak nazywano Vespy z dużym, w pełni stalowym nadwoziem. Vespa przetransportuje Cię po mieście, ale jest także gotowa na podróż, a nawet na przygodę, dzięki coraz większym silnikom.

Vespa GTS jak zawsze posiada nadwozie wykonane ze stali. Charakteryzuje się magicznym balansem pomiędzy tradycją i nowoczesnością, a teraz ukrywa w sobie sporo nowości. Przednie i tylne światła to w pełni technologia LED. Przednia część owiewki została delikatnie przedłużona i podkreślona, otrzymała nowy wygląd – tak samo jak osłona kierownicy, lusterka czy wloty powietrza o strukturze plastra miodu. Tylne panele boczne także chwalą się nowym wzornictwem. W przypadku silnika 300 HPE zauważyć można nowe pokrywy silnika i elegancko zaprojektowany układ wydechowy.

Perfekcyjna ergonomia i naturalna pozycja zawsze sprawiały, że jazda Vespą GTS była wygodna dla każdego, także w dłuższych podróżach. Teraz jest jeszcze lepiej, za sprawą nowej kanapy. Dzięki poprawionym kształtom, ergonomii, materiałom oraz wypełnieniom, udało się poprawić komfort dla kierowcy oraz dla pasażera. W schowku pod kufrem zmieszczą się dwa dedykowane kaski Vespa Jet, a w schowku pod kierownicą dodano gniazdo USB.

Już od 1946 roku nadwozie Vespy GTS produkowane jest wyłącznie ze stali, co zapewnia wytrzymałość oraz ponadprzeciętny poziom bezpieczeństwa, dynamiki i stabilności – zarówno na trasach, w mieście, czy na drogach wiejskich. W 12-calowych kołach pracują dwie tarcze hamulcowe, zapewniając odpowiednie wyczucie oraz siłę hamowania. Grupa Piaggio była pierwszym producentem, który w skuterach zastosował elektroniczną kontrolę trakcji ASR. W pakiecie razem z nią jest ABS. Oba systemy znajdują się na wyposażeniu standardowym w Vespach GTS.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź stronę producenta: Vespa Polska

 

 


 

Zostań #wygrywem i spełniaj marzenia !

 


 

Krótkie przypomnienie zasad:

Powyższą nagrodę możesz zgarnąć jeśli przekażesz wsparcie dla Losoneo Foundation na kwotę conajmniej 100 PLN lub jej wielokrotność. Możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub znajomych.
Każda wpłata to szansa na otrzymanie nagrody. Wybór zwycięzcy konkursu odbywa się po osiągnięciu wskazanej ilości wpłat. Więcej znajdziesz w dziale: Jak to działa?

 


 

 

Time left:

. 2022-04-06 16:11
Timezone: Europe/Warsaw

This lottery has minimum of 240 tickets

This lottery is limited to 240 tickets

Tickets sold:53

Liczba wpłat dokonanych
53
Liczba dostępnych wpłat
z 240

This lottery has 1 winner

Ilość wpłat:
Możesz dokonać kilku wpłat!
Łącznie wpłacisz:  100,00 
Udostępnij: