O nas


Jesteśmy po to, aby ułatwić organizacjom charytatywnym wykonywanie ich celów statutowych zmieniających świat na lepszy. Niestety, jest to trudniejsze niż powinno, ponieważ jeszcze wielu ludzi przekłada własny komfort finansowy ponad potrzebę pomocy innym. Klasyczne organizacje charytatywne nastawione są na zbieranie wpłat bez możliwości wynagrodzenia darczyńców. Taka ścieżka działa tylko w jedną strone – dla potrzebujących. Losoneo powstało aby rozszerzyć zakres ramowo przyjętej działalności charytatywnej i w zamian za otrzymane dotacje oferuje wspaniałe nagrody. Uważamy, że nie ma lepszego sposobu do zmotywowania ludzi aby zaczeli reguralnie przekazywać środki na rzecz fundacji.

#wartopomagać !

Ze względu na widoczny potencjał w społeczeństwie i hojność ludzi takich jak ty, praca Losoneo Foundation i prowadzona przez nas działalność stanowi rozszerzenie konwencjonalnego myślenia o wspieraniu potrzebujących. 

Nasz model rozszerza tradycyjne organizowanie aukcji, oferując każdemu szansę na aby w zamian za wsparcie naszej fundacji otrzymał nagrodę. Dzięki platformie Losoneo ludzie z całego świata są w stanie przekazać środki dla potrzebujących w kwotach znacznie większych od tradycyjnych metod.

Zebrane środki przekazujemy do wybranych przez nas Fundacji Charytatywnych raz na kwartał po podsumowaniu danego okresu. Po zakończeniu każdego kwartału decydujemy na jakie konkretnie zbiórki przekazać środki aby dzięki Losoneo Foundation mogły dostawać więcej. Więcej na ten temat znajdziesz w dziale Pomagamy

Aby ułatwić cały schemat konkursów i zwiększyć wpływy naszych darczyńców, zapewniamy pełną bezproblemowość związaną z otrzymaniem nagrody. To my dopełniamy wszelkich formalności związanych z przyjęciem środków, przekazania ich do fundacji realizującej cele statutowe oraz całej procedury wydania nagrody dla Ciebie w przypadku wygranej. Dla naszego zespołu, który zadbał o stworzenie tej strony największym priorytetem jest aby zarówno wpłacający jak i bezpośredni podopieczni fundacji czuli, że pomaganie i wsparcie to najważniejsze w życiu wartości.


To inwestycja, ale się opłaca.
Zawsze wygrywasz !

Nasz model działalności pozwala nam rozszerzyć nasze usługi marketingowe daleko poza to, co zwykle robi się w przestrzeni non-profit, a tym samym zwiększyć łączne sumy pozyskane dla naszych partnerów. Dlatego patrzymy na organizacje charytatywne i ich fundusze trochę inaczej – maksymalizujemy łączną kwotę, a nie tylko procent organizacji. 

Nasi partnerzy charytatywni ciężko pracują, aby zmienić świat i pomagać. Naszą misją jest zadbanie, żeby dostarczyć im jak najwięcej środków aby mogli realizować cele szybciej i lepiej.

Wartością każdego człowieka powinno być pomaganie innym. Postanowiliśmy robić to inaczej niż większość i dać ludziom większą motywacje. Każda kampania Losoneo Foundation jest finansowana ze środków własnych i nie wymaga żadnego budżetu od naszych partnerów, dlatego optymalizujemy naszą pracę, aby uzyskać jak największą możliwą sumę – i tym samym lepiej pomagać naszym parterom.

Jeśli przebrnąłeś przez całą nasza historie nie pozostało Ci nic innego jak wybrać nagrodę i dołączyć do osób wspierających nas 🙂

WordPress Lightbox